Şirkete Genel Bakış

Şirketimiz;

Bir girişimcilik ruhu ile başladığımız, bölge firmalarının hizmetlerimiz karşılığında büyük desteklerini aldığımız ve alanımızda bilgi teknolojilerinin ilk yıllarından gelerek profesyonelleştiğimiz sağlam temellere dayanmaktadır.

Dijital çağın büyümesine eğitim aldığımız üniversite döneminde tanıklık ettik. 2005 yılında internetten ilk canlı yayını o günün teknolojisi ile yaptığımızda uçsuz bucaksız bir alana giriş yaptığımızı biliyorduk. Eğitim aldığımız şehirdeki firmaları dijitalde tanıtmakla başladık işe. Yazılım dilleri ve görselleştirme henüz gelişmemişken, grafik ile web mimarisini birleştirerek kaliteli işlere imza attık.

Eğitimler sonrası bölgemize geldiğimizde Keşan’da firmalarımız ile baş başaydık. Talepler büyük ve heyecanlıydı, ürettikçe geliştik ve geliştikçe çevremizi geliştirdik. Başarı hikayelerinin neredeyse tümünde yalnızca bilgi ile değil, bilginin yönetildiği bir beyin ile parlak hikayeler gözlemlenmektedir. Sosyal çevremizin iş hayatında bize katkısı çok büyük.

Üretim yaptığımız web tasarım alanı bireysellikten öte bir ekip ile yürütülmesi gereken bir alan. Teknolojisi dış ülkelerde üretilen ve bizlerin ancak üretilen bu teknolojiler içerisinde üretim yapabileceğimiz alan.  Tüm bu iş akışında, bireysel projelerden kurumsal bir yapı olan ARSLAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ dönüşümümüz sancılı, keyifli ve bir o kadar da heyecan verici oldu.

Bize tüm dijital vitrinlerini teslim eden ve güvenen firma ve kurumlarımıza, 2011 yılında ışığı ile bizi aydınlatan ve her döneminde severek gönülden destek olduğumuz Keşan Belediye Başkanı Sn. Mustafa HELVACIOĞLU'na  teşekkür ediyorum.

 

Ergin ARSLAN
Arslan Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.