BİZDEN HABERLER

Kesansanayirehberi.com / Sanayinin Dijital Yüzü

Keşan sanayi sitesinin tanıtımına katkı sağlayan Sanayi’nin Dijitalleşmesi projesi kapsamında iş yerlerini ziyaretlerimiz sürüyor.

Saros bölgesi her yaz binlerce tatilciye ev sahipliği yapıyor. Bölgemizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak firmalara ulaşması için Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak dijital rehberler ile çözümlerine ışık tutuyoruz. Kesansanayirehberi.com bu kapsamda tatilcilerimizin ve Keşan halkının ihtiyaçlarını karşılayacağı firmalara ulaşmak için dijital sanayi rehberi olmuştur.

                Keşan Ticaret ve Sanayi odası & Arslan Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti iş birliği ile yürüttüğümüz bu hizmet projesine kayıt yapan her işletmenin ücretinin yarısı Keşan Ticaret ve Sanayi odası tarafından karşılanmaktadır. Keşan sanayide bulunan bir işletmenin becerileri, hizmet alanları ve kolay bulunabilirliği açısından dijital platform yeni çağın olmazsa olmazıdır.

İşletmelerinizi ziyaret eden ekibimizi dikkatle dinlemenizi ve bu rehber sisteminde olmanızın yaratacağı avantajları iyi analiz etmenizi öneriyoruz. Dijital dünyada bulunan işletme avantajına sahip olmak için Kesansanayirehberi.com yeterli.  Yerinizi almak için geç kalmayın.