BİZDEN HABERLER

KEŞAN REKLAM AJANSI VE ARSLAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. TİCARİ HİZMETTE GÜÇ BİRLİĞİ YAPIYOR!

            Artık ileri düzey Web Sitesi, Sosyal Medya Danışmanlığı, Tanıtım Videosu ve Reklam Yönetimi Hizmetlerini #EsnafDijital projesi ile sunuyoruz. Bu sayede internette olmayan esnaf kalmayacak.

 Neden mi?
          Faaliyet gösterdiğiniz sektör; bir yağ fabrikası olur, çimento fabrikası olur, reklam ajansı olur, internet sitesi olur fark etmez. Tüm bu alanlarda sizi diğer üreticilerden ayıran bir farklılığınız olmalıdır. Yağ fabrikanız var ama; sizi diğer tüm yağ fabrikalarından ayıran bir özelliğiniz yoksa neden tercih edilen olmayı bekliyorsunuz? Muhakkak diğer yağ fabrikalarından sizin ayırt edilmenizi sağlayacak argümanları kullanmalısınız. İşte sizi diğer yağ fabrikalarından ayıran argümanınız ; kurumsal kimliğiniz, kurumsal kişiliğinizdir. #EsnafDijital ile bu ayrım sadece sizi diğerlerinden farklılaştırmayacak, bununla beraber tüketici kitlesinin, firmanıza ait ürün ve hizmetleri tercih etmesini de sağlayacaktır.

Dijital pazarlamınız için marka yönetimi, ürünlerinizin tercih edilmesinde çok büyük bir etkendir. "ARSLAN BT LTD. ŞTİ” ve “KEŞAN REKLAM AJANSI" bu güç birliği ile iş yaptığınız sektörde sizin markalaşma serüveninizi yönetiyoruz. Bununla gurur duyuyor ve sizleri ileri taşıdıkça yaratıcılıkta motive oluyoruz.
Daha detaylı bilgi için www.arslanbt.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…