Algoritmaya ayak uydurmazsan, yetişemezsin. Sosyal Medyalarda Başarılı Olmak.

Algoritmaya ayak uydurmazsan, yetişemezsin. Ne kadar emek verirsen ver olduğun yerde sayarsın.
 
Evet sürekli değişiyor kabul etsekte! Etmesekte! Kabul eder, takip edersek büyürüz. Aksini kabul edenler aramızdan zamanla ayrılır 
 
- Sadece reels devri kapandı. 2024 ile birlikte kaydırmalı - tekli postlar önemini kazandı. Reels yanında, instanın bu yönlerini de kullanın algoritma artık bunu da görmek istiyor.
 
- Ne kadar izlenme var değilde artık ne kadar tekrar tekrar oynatılmış aynı reelslar algoritma buna bakıyor.
 
- SEO daha da önem kazandı.
 
• SEO nedir? İçeriğiniz ile ilgili açıklamada kullandığınız, anahtar kelimeler diyebiliriz aslında. Bakın içeriğim nedir benim ALGORİTMA! Buraya kadar kaç kere algoritma kelimesini okudunuz?
 
- Bu algoritma da değişmeyen tek şey etkileşim gruplarının zararları, hediyeleşmeler satın almalar! Olumsuz durum! Sakın yapmayın...
Her gün bir çok dm alıyorum bu hatayı yaptım çok pişmanım keşke yapmasaydım diye... İşten işten geçmesin uzak durun 
 
- Sadece içerik paylaşmak için insta kullanmayın. Etkileşim verin, sohbet edin bağ kurun buradayım deyin hem kitlenize hem algoritmanıza!
 
- Dm 'ler bu sene dahada önem kazandı. Hızlı dönüş yapanlar dahada kazanacak algoritma da.
 
- 2023 ekimden bu yana bahsettiğim, Türkçe sesler ve kurgular dahada önem kazanacak bu sene! Bakın asıl buna dikkat edin reelslar için çok değil 1-2 aya buna dikkat edenler arşa çıkacak benden demesi.
 
- Algoritma sürekli değişiyor... Pes etmeyin! Sosyal medyanın hızına yetişmek imkansız. Pes ettiğin an, bu zamana kadar verdiğin tüm emekler çöp. Çöp olmamasına adına durumu kabul et ve değişimleri yakından takip et.

Sağlıcakla